Bøker om Barcelona

Bøker om Barcelona
TittelForlagSiderPublisertPris
Insight Guide Barcelona CompactInsight Guides100200079
Insight Guide Barcelona PocketInsight Guides150199998
BarcelonaApa publ.103199899
God tur til BarcelonaAschehoug1261999149
Turen går til BarcelonaPolitikens Forlag1071999149
BarcelonaThe Rough Guides2671999159
BarcelonaLonely Planet2441999189
Barcelona GuidePenguin3212000189
Insight guide BarcelonaGeocenter Int.2882000189
Barcelona tur-returAschehoug1682000189
BarcelonaEyewitness3001999298
BarcelonaStenersen Forlag1762000368
Opplysninger fra Bokkilden, Norli og Tanum Karl Johan