Spar over 1700.- på Creatives Jukebox

Komplett.no bekrefter sitt rykte som en attraktiv nettbutikk. De tar 1768 kroner mindre for spilleren, enn det dyreste alternativet.

Creative DAP Jukebox
ButikkPrisfrakt/oppkravTotalt
1. Komplett.no3695.-135.-3830.-
2. Flexi-Data4065.-97 til 110.-4162.- eller
4175.-
3. Startit4395.-35.-4430.-
4. MySpaceworld.com4498.-0.-4498.-
5. SmartClub4500.-42.-4542.-
6. PCExpress4452.-110.-4562.-
7. Extra.no4749.-59.-4808.-
8. PrimaShop.no4995.-04995.-
9. Hi-Fi Klubben5498.-100.-5598.-
Prisene er fra butikkenes nettsider den 21/3-01

Creative DAP
Creative DAP Vis mer

[Ugjyldig objekt (NAV)]