Norske alkoholavgifter

Publisert
Norske alkoholavgifter
 SterkølRødvinVodka
Leverandør3,8717,0829,05
Avanse3,988,5310,93
Alkoholavgift6,3834,22197,12
Merverdiavgift3,2713,7654,53
Emballasjeavgift0,001,411,41
Pant1,000,000,00
Totalt18,5075,00293,00


Mer om

Vi bryr oss om ditt personvern

dinside er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer