Kontaktinformasjon for DinSide.no

Redaktør

LES OGSÅ:

Karoline Brubæk
E-post: karoline@dinside.no | Twitter: @KarolineB

Utgavesjef

Øyvind Paulsen
E-post: oyvind@dinside.no

Redaksjonene

DinSide Bolig: bolig@dinside.no | Twitter: @dinside_bolig
DinSide Data: data@dinside.no | Twitter: @dinside_data
DinSide Helse: helse@dinside.no | Twitter: @dinside_helse
DinSide Motor: motor@dinside.no | Twitter: @dinside_motor
DinSide Reise: reise@dinside.no | Twitter: @dinside_reise
DinSide Økonomi: okonomi@dinside.no | Twitter: @dinside_okonomi

Generelle tips: tips@dinside.no
Rapporter en feil: feilmeldingen

DinSide Bolig

Elisabeth Dalseg, Fagredaktør, DinSide Bolig
E-post: elisabethd@dinside.no | Twitter: @Dalsegen

Brynjulf Blix, Journalist, DinSide Bolig
E-post: bblix@dinside.no
Spesialområder: Gjør det selv, verktøy, oppussing, musikkinstrumenter

Øyvind Paulsen, Journalist, DinSide Bolig
E-post: oyvind@dinside.no
Spesialområder: TV, hjemmekino

DinSide Data

Bjørn Eirik Loftås, Fagredaktør, DinSide Data
E-post: bjorne@dinside.no | Twitter: @bjorneirik

Brynjulf Blix, Journalist i DinSide Data
E-post: bblix@dinside.no
Spesialområder: Skjermer, video, lagrings- og nettverksløsninger

Øivind Idsø, Journalist i DinSide Data
E-post: oid@dinside.no | Twitter: @oivindi
Spesialområder: Mobiltelefoner, dingser, Mac

Pål Joakim Olsen, Teknologiredaktør, DinSide.no
E-post: pj@dinside.no | Twitter: @paljoakim
Spesialområder: Kamera/foto, Nettjenester, multimedia, Mac-programvare, DinSides tekniske løsninger/forum

DinSide Helse

Maren Synnevåg, Redaktør, DinSide helse
E-post: ms@dinside.no
I permisjon

Linda Helgesen Aslaksen, Konstituert redaktør, DinSide helse E-post: lha@kk.no | Twitter: @LindaHA

Linda Stølen, Journalist, DinSide helse
E-post: ls@kk.no
Spesialområder: Kosthold

Tone Ra Pedersen, Journalist, DinSide helse
E-post: trp@kk.no
Spesialområder: Medisin, allmennhelse

Kristin Sørdal, Journalist, DinSide helse
E-post: kristin@dinside.no
Spesialområder: Barn

Karoline Steenbuch, Journalist, DinSide helse
E-post: ks@kk.no
Spesialområder: Graviditet, trening

DinSide Motor

Stian Gihle, Fagredaktør, DinSide Motor
E-post: stian.gihle@dinside.no

Jogrim Aabakken, Journalist, DinSide Motor
E-post: jogrim@dinside.no
Spesialområder: Sikkerhet, forbrukersaker

Knut Moberg, Journalist, DinSide Motor
E-post: knut.moberg@dinside.no
Spesialområder: Design, utvikling, nyheter

Cato Steinsvåg, Journalist, DinSide Motor
E-post: catos@dinside.no

DinSide Reise

Stine Okkelmo, Fagredaktør, DinSide Reise
E-post: stine.okkelmo@dinside.no

Hans Kristian Krogh-Hanssen, Journalist, DinSide Reise
E-post: hans.kristian@dinside.no
Spesialområder: Sør-Amerika, Australia, aktiv ferie

Kim Jansson, Journalist, DinSide Reise
E-post: kim.jansson@dinside.no | Twitter: @kimjan
Spesialområder:

Kristin Sørdal, Journalist, DinSide Reise
E-post: kristin@dinside.no
Spesialområder: Reise med barn, Sverige

Øivind Idsø, Journalist i DinSide Reise
E-post: oid@dinside.no | Twitter: @oivindi
Spesialområder: Luksus, reisedingser

DinSide Økonomi

Kristina Picard, Fagredaktør, DinSide Økomoni
E-post: kristina.picard@dinside.no

Jon Erland Madsen, Journalist, DinSide Økonomi
E-post: jon.erland.madsen@dinside.no@dinside.no
Spesialområder: Kalkulatorer, skatt, pensjon, sparing, renter, strøm

Kim Jansson, Journalist, DinSide Økonomi
E-post: kim.jansson@dinside.no | Twitter: @kimjan
Spesialområder: Pristester, boligmarkedet, netthandel, valuta