Whisky og gin

Whisky og gin
Fergeselskap/strekningFamous GrouseGlen-
fiddich 12 yo
Johnnie Walker Red LabelBombay SapphireGordons London Dry
Color Line: Oslo-Kiel159269164179159
Color Line: Oslo-Fredrikshavn, Larvik-Fredrikshavn, Kristiansand-Hirtshals, Bergen/Stavanger-Hirtshals189289169189159
Color Line: Sandefjord-Strömstad249312249259234
DFDS: Oslo-Helsingborg/København161258171150150
DFDS: Göteborg-Kristiansand-Newcastle156252174156147
Fjordline: Bergen/Haugesund/Stavanger-Newcastle230299219209199
Fjordline: Bergen/Haugesund/Egersund-Hanstholm189250169189159
Kystlink: Langesund-Hirtshals169290159179149
Master Ferries: Kristiansand-Hanstholm179Nei159179149
Smyril Line: Bergen-Shetland-Færøyene-Island-Danmark193247193150150
Stena Line: Oslo-Fredrikshavn 189269199209169
Vinmonopolet419,9541,43421,43387,9385,57
Prisene er innhentet 19. og 20. juni, fra fergeselskapene direkte og fra selskapenes nettsider. Vi tar forbehold om feil og prisendringer. Noen av prisene er spesialtilbud som gjelder innenfor et begrenset tidsrom. Alle priser er i norske kroner, priser opprinnelig angitt i danske eller svenske kroner er regnet om til norske kroner ved hjelp av DinSides valutakalkulator, 20. juni 2006.