Priser voksen

Priser voksen
SkisenterDagskortWeekend (2 dager)UkeskortSesongkort
Trysil33056514904350
Hemsedal33559015854495
Hafjell32552514503900
Geilo32559014453930
Oppdal32555014253900
Beitostølen31057013953745
Hovden31555015003800
Norefjell32058514503950
Kvitfjell33061014853900
Tryvann29553011903700
Voss31057013703750
Skeikampen32053014253900
Kongsberg30045012003200
Bjorli31055012303700
Eikedalen2604609403000
Røldal26049513603200
Sauda1)25048513503400
Narvik27551012453190
Vassfjellet28049011403500
Valdres28048011403000
Stryn27045012303000
Strandafjellet25047012952500
Nesbyen27549511602995
Gaustablikk31056013753530
Filefjell29552013002950
Prisene er innhentet fra heisselskapenes nettsider eller ved kontakt med selskapene direkte. Vi tar forbehold om feil/endringer.
1)Voksne er fom. 16 år, men for sesongkortprisen gjelder prisen fom. 19 år. Spesialpris for de fom. 16 tom. 18 år: 2.900 kroner.
Der skibakken har differensierte priser for høysesong og lavsesong, har vi oppgitt høysesongprisene i denne tabellen.