Her er solkrem-prisene

Pristest solkrem (voksne) (Alle solkremene har kommet godt ut i tester utført av Forbrukerrådet og Mattilsynet.)
NavnPrisAntall mlPris per dag i sola (6 timer)
L'Oréal solar expertise advanced sun milk ,faktor 2012025029
Garnier ambre solaire sun milk, faktor 209920030
Cosmica sollotion, faktor 15105,5020032
Nivea sun caring lotion, faktor 2013720041
Vichy capital soleil solkrem, faktor 2016915068
Clarins sun care soothing cream, faktor 2023020069
Cliniderm sun lotion, faktor 1516912581
Lancôme soleil DNA guard lotion, faktor 15250150100
Dermalogica multivitamin body block, faktor 20396125190
Avène hig protection sun cream, faktor 2016550198
Vi har benyttet veiledende utsalgspriser hos norske forhandlere.
Pristest solkrem (barn) (Alle solkremene har kommet godt ut i test utført av Sveriges Tekniske Forskningsinstitutt.)
NavnPrisAntall mlPris per dag i sola (6 timer)
Garnier ambre solaire kids spraykrem, faktor 50+12520038
Eucerin junior intensive protection sun spray, faktor 4018920057
Vichy captial soleil spraykrem, faktor 50+18912591
Vi har benyttet veiledende utsalgspriser hos norske forhandlere.

Her er den billigste solkremen

  1. Her er solkrem-prisene