CD-prisene

NettbutikkValutaPris CDerFraktOppgitt totalprisOppgitt totalpris (nok)*Egentlig totalpris (nok)**  
Platekompanietnok38830418418418  
Zailor.nonok45739496496496  
CDWorld.nonok2970297297297  
Play.comgbp28,89028,99292,15562,36  
Amazon.comusd37,9511,549,41254450,52  
BangCD.comnok2480248248506  
CDWow.comgbp27,97027,97283563,38  
Tower.comusd32,591547,56245440,95  
Barnes & Nobleusd41,321151,78266557,29  
101CD.comgbp26,991,528,49289557,49  
HMV.comgbp27,977,535,47359645  
CDon.comnok30729336336616  
* V omregning brukt DinSides Valutakalkulator, **V omregning brukt DinSides importkalkulator, samt postens fortollingsgebyr på 196 kroner


Tilbake til hovedartikkelen